BetBrowne For Greyhound Odds - BetBrowne For Sporting Odds
Home
DERBY BETTING FEB 2020
OAKS BETTING FEB 2020
SIRES 2019-2020
WEEKLY RESULTS 2019 - FEB 2020
FEB 2018 NATIONAL MEETING CLONMEL
IRISH CUP BETTING & RESULTS IN FULL 2019
THE PRICE IS THERE AND WE MEAN IT !
WEEKLY RESULTS 2019 - FEB 2020

COURSING -    NOVEMBER 2019  to February 2020  Season

Week 1

Week 2

Week 3

8 - 10  NOVEMBER 2019

15 - 17 NOVEMBER 2019

21  - 24 NOVEMBER 2019

KILFLYNN

BALLYDUFF

NENAGH

FRESHFORD

WESTMEATH

ALL AGE CUP

NORTH KERRY CUP

SIX TO FIVE CUP

PURDON CUP

BELSIZE CUP

Winner: CRUYFF                                 Declared winner

Winner: BOYLESPORTSMAGIC    Declared winner

Winner: HUNTINGTOWN

Winner: SCUBA STEVE

Winner: NO BREAD ROLLS Declared winner

R Up: SHARE THE DREAM

R Up: RETURN TICKET

R Up: UNDERSUPERVISION

R Up: DOWNUNDER WONDER

R Up: BOYNESIDE SWIFT

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

Winner: ISTIMBERDOWN

Winner: DOONARD ABEL

Winner: BLAZING VIEW

Winner: GUS THE BUS

Winner: PARTYS ON WILLY

R Up: DRUMTULLA SANJON

R Up: KYLE FALCON

R Up: DAPPER JAKE

R Up: ROSSMORE ANT

R Up: FOOT PATROL

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

Winner: LETS GET STARTED

Winner: SCIENTIFIC

Winner: ASHMORE ROSIE

Winner: BUBBLEICIOUS

Winner: OAKVIEW MACKIE

R Up: SHOCK ELECTRIC

R Up: KATES BLOSSOM

R Up: MAGICAL MISTY

R Up: COSHAIR BONITA

R Up: MOBHI GARDEN

BALLYHEIGUE

ALL AGE BITCH STAKE

ALL AGE BITCH STAKE

SOUTH  CLARE  AT  KILLIMER/KIL

TRIM AT WESTMEATH

DERBY TRIAL STAKE

Winner: SEASIDE LUCY

Winner: BLAZING KATHY

OAKS TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

Winner: DROOPYS ARTIST           Declared winner

R Up: WAVE DANCER

R Up: BARROW BINGO

Winner: JERU JO

Winner: BANK DEFECT

R Up: TIME TO PLAY

SEVENHOUSES

 

R Up: PARADISE GEORGIA

R Up: GEM OF TYRONE

LISCANNOR

DERBY TRIAL STAKE

 

RESERVE DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

ALL AGE CUP

Winner: QUARRYMOUNT KING

 

Winner: BOGLANE SWIFT

 

Winner: CRESCENT ASH

R Up: NORTHOFTHEWALL

 

R Up: PERSISTENT JACK

Winner: ICON QUEEN

R Up: GREY GOLD

OAKS TRIAL STAKE

 

KILLIMER KILRUSH

R Up: SARATOGA DAWN

DERBY TRIAL STAKE

Winner: ON THE HILL

 

GILLIGAN McMAHON CUP

THURLES

Winner: TROMORA TANK

R Up: SKIMCOAT HANNA

 

Winner: NETFLIXANDCHILL

RICHIE MAHER CUP

R Up: FROM THE NORTH

 

 

R Up: KILLACOLLA FIONN

Winner: BLADES OF WONDER

OAKS TRIAL STAKE

 

 

ALL AGE BITCH STAKE

R Up: MADE UP

Winner: RAMSTOWN JENNY

 

 

Winner: COUNT AMAREN

DERBY TRIAL STAKE

R Up: MALBAY DIXIE

 

 

R Up: DUARIGLE DORRIS

Winner: CRESCENT WHISPER

WEEK 4

OAKS TRIAL STAKE

R Up: TIPPERARY AIR

26 NOVEMBER  - 1 DECEMBER 2019

Winner: GOOLEEN WONDER

OAKS TRIAL STAKE

CASHEL

NEW ROSS   AT  CASHEL

DOON

R Up: HIGHLAND HOPE

Winner: AMAZING MUSIC

ALL AGE CUP

DERBY TRIAL STAKE

ALL AGE CUP

RESERVE DERBY TRIAL STAKE

R Up: BLAST OF MAGIC

Winner: MOUNTFINN BINGO

Winner: SOUL MAN

Winner: CLEVER JACK

Winner: OPTIMISTIC SPARK

LISTOWEL

R Up: YIPPEE ASSASSIN

R Up: PIPER TOM

R Up: COOGA LADY

R Up: INTRINSIC CASTLE

JOHN PRENDIVILLE CUP

DERBY TRIAL STAKE

KNOCKGRAFFON  AT CASHEL

RESERVE DERBY TRIAL STAKE

GOREY

Winner: GUTS AND GLORY

Winner: MAD MANS GAME

DERBY TRIAL STAKE

Winner: DOWNTOWN BLAZE

DERBY TRIAL STAKE

R Up: LONE ROCKET

R Up: LOGIC PRO

Winner: HIGHBURY

R Up: RANBOY REGAN

Winner: CRAFTY RISSIMO

ALL AGE BITCH STAKE

OAKS TRIAL STAKE

R Up: WHITESASH ALONSO

OAKS TRIAL STAKE

R Up: BROOKWOOD KLOPP

Winner: BALLYMAC MARGE

Winner: WILDERNESS HONEY

OAKS TRIAL STAKE

Winner: AYLE GIRL

RESERVE  OAKS TRIAL STAKE

R Up: HEART OVER MIND

R Up: SMELL THE ROSES

Winner: SOME EXHIBITION

R Up: SHOWYOURSPARKLE

Winner: SPILLOVER

DERBY TRIAL STAKE

CAVAN

R Up: SHANBALLA SHADOW

CAPPOQUIN  AT DOON

R Up: GLENVALE RENEE

Winner: BEDFORD CHA

ALL AGE CUP

DUNGANNON AT CAVAN

OAKS TRIAL STAKE

SLANEY CUP

R Up: JIGSAW SWANK

Winner: OAKVIEW LEIGH

OAKS TRIAL STAKE

Winner: SAFE DATE

Winner: DILLROCK RAPPER

OAKS TRIAL STAKE

R Up: COULD BE LUCKY

Winner: LARK LANE ME

R Up: KILN LODGE

R Up: BLUEHILL HEATHER

Winner: LONE JUDY

DERBY TRIAL STAKE

R Up:  UPTHEFIELD

RESERVE DERBY TRIAL STAKE

WEXFORD AT GOREY

R Up: SUZY SHEEP

Winner: LONGWAY RIO

RESERVE DERBY TRIAL STAKE

Winner: FLEETWOOD LINCON

OAKS TRIAL STAKE

 

R Up: STRONG IMPACT

Winner: HYDE PARK CHOICE

R Up: DARE TO BELIEVE

Winner: KINGSMILL ALVA A

 

OAKS TRIAL STAKE

R Up: DUBURREN LAD

ARDPATRICK

R Up: ASHWOOD BETH

 

Winner: FLEMISH ROISIN

LOUGHREA

ALL AGE CUP

ENNISCORTHY AT GOREY

 

R Up:  BEAMORE LASS

CONNACHT CUP

Winner: GRANARD FLASH

DERBY TRIAL STAKE

 

WESTPORT  AT CAVAN

Winner: IM NOT WAITING

R Up: SHINE A DIAMOND

Winner: ASHWOOD WONDER

 

DERBY TRIAL STAKE

R Up: PLEASE HARRY

DERBY TRIAL STAKE

R Up: PIPERS KING

 

Winner: BAREFOOT MYLES

DERBY TRIAL STAKE

Winner: UPPER HAND

WEEK 5

R Up: CRAFTY GOGO

Winner: CATALPA VOYAGE

R Up: TIME TO PLAY

2 DECEMBER  -  8 DECEMBER 2019

OAKS TRIAL STAKE

R Up: EVERY CHANCE

OAKS TRIAL STAKE

CLONMEL & KILL

TRADAREE

Winner: MOUNTCASHEL RED

OAKS TRIAL STAKE

Winner: DRIVE ON SOPHIE

TIPPERARY CUP

DERBY TRIAL STAKE

R Up: CANT STAND STILL

Winner: RACHELS DREAM

R Up: MORNING RAIN

Winner: NEEDHAM SHELBY

Winner: ALICANTE A

LIXNAW

R Up: BLINKOFANEYE

CHARLEVILLE AT ARDPATRICK

R Up: INCORRUPTIBLEMEN

R Up: MIXED UP

ALL AGE CUP

ABBEYDORNEY AT LIXNAW

ALL AGE BITCH STAKE

DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

Winner: CRUYFF

ALL AGE CUP

Winner: SMINKY STAR

Winner: CUBAN BORIS

Winner: JOYANDJUBILATION

R Up: BRAKE AND CLUTCH

Winner: CUINE EDGE

R Up: LEIGH HENDRICKS

R Up: DICKS PARTNER

R Up: CHUBBYS MAGICAL

ALL AGE BITCH STAKE

R Up: SLAN ABHAILE

DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

RATHKEALE

Winner: BIG SIVE

ALL AGE BITCH STAKE

Winner: KNOCKROUR LEIGH

Winner: CIARALOU

ALL AGE BITCH STAKE

R Up: SILENT WONDER

Winner: BALLYMAC MEENA

R Up: DATALKINGISOVER

R Up: TANYARD TREE TOP

Winner: KILTY CANDY

DERBY TRIAL STAKE

R Up: MISTY ALL IN

OAKS TRIAL STAKE

REGIONAL

R Up: JIVEWITHMATILDA A

Winner: GONETOFLORIDA

DERBY TRIAL STAKE

Winner: LAURELINA

ALL AGE CUP

DERBY TRIAL STAKE

R Up: SHEFFIELD STEEL

Winner: SPECIAL RAMBLER

R Up: PLEASE ABBIE

Winner: BANBA LAS VEGAS

Winner: DAPPER JAKE

OAKS TRIAL STAKE

R Up: INIESTA

FERMOY  AT ARDPATRICK

R Up: OUTCAST ALONSO

R Up: ALLOWDALE WONDER

Winner: BALLYMAC SMOKEY

OAKS TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

R Up: BEING REALISTIC

Winner: CRAFTY KAZOO

Winner: MIZEN MATT

Winner: BANBA CARAVAGGIO

Winner: BALLYMAC AMBER

MILTOWN MALBAY

R Up: NEARLY OVER NOW

R Up: ROAD TO CASHEL

R Up: THIS OR THAT

R Up: CRAFTY MAMBO

ALL AGE CUP

CO CARLOW

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

GLANWORTH

Winner: BARBICAN BLITZ

CORN CEATHARLACH

Winner: DRAW AWAY

Winner: FOXHOLLOW QUEEN

FITZGERALD CUP

R Up: MAKE IT HAPPEN

Winner: BADMINTON BIGBEN

R Up: BEECHERS BLISS

R Up: SLIPPY HOPE

Winner: CLASH BRUNO

ALL AGE BITCH STAKE

R Up: COSHAIR TINYTOES

 

NEWCASTLEWEST

R Up: GREAT MEMORIES

Winner: OUR GIRL ADAJIO

DERBY TRIAL STAKE

 

MUNSTER CUP

DERBY TRIAL STAKE

R Up: GLASHEEN JUDY

Winner: BADMINTON DASHER

 

Winner: BOYLESPORTSMAGIC

Winner: GREAVSIE

DERBY TRIAL STAKE

R Up: SPECIAL MEMORIES

 

R Up: GLANMORE DEN

R Up: PORTANE TURBO

Winner: GLORIOUS GLIN

OAKS TRIAL STAKE

 

DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

R Up: DA BIG BUDDHA

Winner: MULCAHYS PEAK

 

Winner: VICTOR LUDORUM

Winner: SHOCK ELECTRIC

OAKS TRIAL STAKE

R Up: PENT HOUSE

 

R Up: COUNT CUNE

R Up: ALLOWDALE EXPO

Winner: ROLLEDANDBOWLED

 

 

OAKS TRIAL STAKE

EDENDERRRY

R Up: MINORCAS SPECIAL

 

 

Winner: SOMELITTLESPIRIT

ALL AGE CUP

WEEK 6

R Up: KILLACOLLA HEIDI

Winner: COBRA EXODUS

13  DECEMBER  -  15  DECEMBER 2019

ENNIS-CLARECASTLE

R Up: COSHAIR JOE

OLD  KILCULLEN

GLIN

LIMERICK CITY

ALL AGE CUP

ALL AGE BITCH STAKE

ALL AGE CUP

DESMOND CUP

TREATY CUP

Winner: FARMERS DOLE

Winner: MARWOOD VALE

Winner: FREESTONE HILL

Winner: MULBOY BHUNA

Winner: NETFLIXANDCHILL

R Up: COBRA ANGEL

R Up: MAROON MAID

R Up: HATTONS GRACE

R Up: HUNTINGTOWN

R Up: WESTLIMERICKROSE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

Winner: JERU DAN

Winner: WHATEVERHESAID

Winner: MERCHANT HOUSE

Winner: FOXHOLLOW ADIOS

Winner: GINGERBREAD BUD

R Up: CYRUS THE GREAT

R Up: ARKIN NESS

R Up: TEMPEST

R Up: COLINA TEDDY

R Up: FEDAMORE HILL

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

Winner: PARADISE GEORGIA

Winner: TOBARMARTIN MAGS

Winner: BEARNA GAOITHE

Winner: FLOATING SKYE

Winner: ALLTOPLAYFOR

R Up: INITIAL GOLD

R Up: BOYNEPARK SHOW

R Up: SHANBALLA SHADOW

R Up: SPRING WATCH

R Up: KILLURAN SUE

JOHNSTOWN & URL

CROHANE & KILL

BALLINAGAR                                      AT OLD  KILCULLEN

WEEK  7

WEEK 8

PADDY DOYLE CUP

DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

NORTH  KILKENNY

DUNDALK

Winner: FIRE AND HOPE

Winner: NEEDHAM QUEST

Winner: SKIMCOAT HANNA

WALSH  CUP

CORN  CUCHULAINN#

R Up: CLONDOTY TOM

R Up: BELLES ALONSO

R Up: FLAGFIELD NELLY

Winner: FIRE AND HOPE

Winner: BARBICAN BLITZ

ALL AGE BITCH STAKE

OAKS TRIAL STAKE

NEW ROSS AT OLD KILCULLEN

R Up: BALLINAKILL GAGA

R Up: KILLUCAN POCKET

Winner: SHARE THE DREAM

Winner: MARSHALS BABE

RESERVE OAKS TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

R Up: RECKLESS GIRL

R Up: KIND RUBY

Winner: ASHWOOD BETH

Winner: WHY TANYARDMOCHA

Winner: FINGAL PATRICK

DERBY TRIAL STAKE

 

R Up: CLARET FLAVOUR

R Up: BRIDEWELL TIMBER

R Up: GLENVALE ALF

Winner: RAISE THE ALARM

 

WEEK  8

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

R Up: NORTHOFTHEWALL

 

ROSCOMMON

Winner: BRESKA WILD

Winner: FEEDE LILY

OAKS TRIAL STAKE

 

DERBY TRIAL STAKE

R Up: ANNUAL EXPRESS

R Up: SHAUNANNE BONITO

Winner: BAMBIS ONLY

 

Winner: ALL OUR KINDNESS

WEEK  8

R Up: CUSHIE FIWI

 

R Up: STREET JESTER

BORRISOLEIGH

COUNTY KERRY

WEEK  8

OAKS TRIAL STAKE

HITCHIN POST CUP

KINGDOM CUP

ABBEFYEALE

Winner: NIGHTWATCH

Winner: SLIPSLIDING

Winner: CATCH KAZURI   Declared winner

DERBY TRIAL STAKE

Corn Na Féile Oaks

R Up: BLINKOFANEYE

R Up: SHANID HOPE

R Up: CLEVER JACK

Winner: DICKS PARTNER

Winner: BALLYMAC AMBER

MOONCOIN

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

R Up: KILLACOLLA HARRY

R Up: AMAZING MUSIC

JUBILEE CUP

Winner: TREE TOP DANNO

Winner: BORNFORHARDSHIP

OAKS TRIAL STAKE

Corn Na Féile Derby

Winner: JEFFYS GOLD

R Up: COOGA WHISPER

R Up: OPTIMISTIC SPARK

Winner: HOPE ALIVE

Winner: GLORIOUS GLIN

R Up: CLASH BRUNO

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

R Up: MICHAELS PICK

R Up: DOONARD ABEL

ALL AGE BITCH STAKE

Winner: MAGICAL MISTY

Winner: ROCKANES BEAUTY

Puppy Stake  ABF

 

Winner: SAMSARA

R Up: BUGGIES ROSE

R Up: KNOCKDRUM SANDY

Winner: SPECIAL RAMBLER

 

R Up: SEASIDE LUCY

ROSEBERRY  OPEN

BALLYHEIGUE  (CO KERRY)

R Up: PARTYS ON WILLY

 

DERBY TRIAL STAKE

PADDY DONNELLY MEMORIAL

OAKS TRIAL STAKE

GALBALLY

Winner: SPECIAL MEMORIES

Winner: SHALEFIELD UNI

Winner: COLOURSOFTHEWIND

RUSSELL CUP

DERBY TRIAL STAKE

R Up: MOAT STORM

R Up: SEASIDE CATHY

R Up: SHAMBOLIC

Winner: KILLACOLLA FIONN

Winner: AGHABURREN BEAR

OAKS TRIAL STAKE

FETHARD  OPEN

 

R Up: GLANMORE DEN

R Up: ALLAUGHAN BOY

Winner: COSHAIR BONITA

Munster Open Cup

 

 

OAKS TRIAL STAKE

R Up: SMELL THE ROSES

Winner: WALK OF LIFE Divided

 

 

Winner: WALK ON GRASS

 

R Up: LUATH LADY Divided

 

 

R Up: COME WHAT MAY

WEEK  9          3 - 5 JANUARY 2020

MILLSTREET

GALWAY & ORAN /BALBRIG

EAST DONEGAL

TEMPLETUOHY

BALBRIGGAN

DERBY TRIAL STAKE

All Age Bitch

Gold Cup

Premier Cup

Clonard Cup

Winner: CARROWKEAL BEEFY

Winner: CRAFTY PERFECTO Declared Winner

Winner: BUS CONNECTS

Winner: RETURN TICKET

Winner: NEEDHAM OUGHAM Declared Winner

R Up: PORTANE TURBO

R Up: CRAFTY KAZOO

R Up: WISEGUY ALLY

R Up: FREESTONE HILL

R Up: RIHEH WONDER

OAKS TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

All Age Bitch

All Age Bitch

OAKS TRIAL STAKE

Winner: PUC LADY

Winner: BEXHILL FLARE

Winner: FLAGFIELD HOPE

Winner: COOGA LADY

Winner: SPILLOVER

R Up: RUSHING JENNY

R Up: BALLYMAC MAXWELL

R Up: FLEMISH ROISIN

R Up: DRESDEN VIEW

R Up: CENTRAL WARNING

NORTH CORK CUP

OAKS TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

RESERVE DERBY TRIAL STAKE

Winner: KNOCKROUR TEDDY

Winner: HIGHLAND HOPE

Winner: FRENEMIE

Winner: SNAP STREAK

Winner: SPITAL HONDO

R Up: CONQUER FEAR

R Up: DURANGO WONDER

R Up: CENTRAL GOLDUST

R Up: FEDAMORE HILL

R Up: PARADISE CANELO

MILFORD OPEN

 

DERBY TRIAL STAKE 2

OAKS TRIAL STAKE

 

O Gorman Cup

 

Winner: DO IT HOPE

Winner: QUARRYMOUNT HART

 

Winner: BIG BESSIE

 

R Up: CENTRAL BOYS

R Up: INITIAL GOLD

 

R Up: LOVELY MAC

 

OAKS TRIAL STAKE

 

 

Watson Cup

 

Winner: UNDERCOVERDRAMA

 

 

Winner: FERRYFORTH MILL

 

R Up: FLAGFIELD NELLY

 

 

R Up: SHES A PLAYER

 

RESERVE OAKS TRIAL STAKE

 

 

 

 

Winner: COLOSSAL DELIGHT

 

 

 

 

R Up: CENTRAL GOODBYE

 

 

WEEK  10         10 - 12  JANUARY 2020

BORRIS IN OSSORY

BALLYMENA

KILCREEVIN/BALLYMOTE

CLONAKILTY

RATHDOWNEY

LAOIS CUP

ULSTER CUP

DERBY TRIAL STAKE

ALL AGE CUP

ALL AGE BITCH STAKE

Winner: JEFFYS GOLD

Winner: MERCHANT HOUSE

Winner: PIPER TOM

Winner: KILTY CANDY

Winner: PLEASE MAEVE

R Up: FAIRY JUNIOR

R Up: CORNAFLINN RED

R Up: MIXED UP

R Up: TILFORD TORNADO

R Up: TAILTEANN SPEED

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

DERBY TRIAL STAKE

Winner: BALLYMAC FLASH

Winner: ANDTHENISAID

Winner: TYRONE RIVERS

Winner: BOHERLODE PADDY

Winner: BLUEVIEW LUCKY

R Up: NORTHOFTHEWALL

R Up: ICON KING

R Up: COME WHAT MAY

R Up: FLOATING RONALDO

R Up: MOUNTFINN GOLD

RESERVE OAKS TS

OAKS TRIAL STAKE

 

OAKS TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

Winner: BUGGIES ROSE

Winner: MEHDAAYIH

 

Winner: BARRACK NOELLE

Winner: BALLYMAC FAME

R Up: SPECIFIC WONDER

R Up: FLAGFIELD NELLY

 

R Up: FOXHALL TABOO

R Up: BRESKA LIFE

TUBBERCURRY

DROMINA OPEN

DERBY TRIAL STAKE

OAKS TRIAL STAKE

Dan Brennan Cup

Dan O\'Connell Trophy

Bill Hayes Trophy

Winner: GALEVALLEY TIGER

Winner: MILD LILLY

Winner: KNOCKROUR ACE

Winner: UPTHEMAINROAD

Winner: WILLOWDALE LUNA

R Up: KILLUCAN DAN

R Up: CLOONTURK VIXON

R Up: LONGTIMEMAJOR

R Up: KEYLOGUES DINGER

R Up: BLAME ITON BLUE

 

WEEK  11     17 - 19  JANUARY 2020

CASTLEISLAND

WATERFORD

SEVENHOUSES  -  DUNGARVAN

ISLAND  CUP

OAKS TRIAL STAKE

SEAMUS  HUGHS  CUP

Winner: NETFLIXANDCHILL Bye

Winner: CRAFTY MAMBO

Winner: UNDERSUPERVISION

R Up: No Runner Up

R Up: WOLFHILL WONDER

R Up: STEADY FERGUS

ALL  AGE  BITCH

RESERVE DERBY TRIAL STAKE

CHAMPION WORKING MEMBERS

Winner: SOUTHOFHERE

Winner: BANBA THE BOSS

Winner: NICKIES DARRAGH

R Up: OUR GIRL ADAJIO

R Up: FELIX

R Up: NEVER WRONG

DERBY TRIAL STAKE

SEVENHOUSES  -  WEXFORD

DUNGARVAN DERBY TRIAL STAKE

Winner: GRANARD GUST

WEXFORD DERBY TRIAL STAKE

Winner: BALLYMAC DRIVEON

R Up: TAILTEANN HOUSE

Winner: CLEVER WONDER

R Up: PENNYLANE WONDER

OAKS TRIAL STAKE

R Up: TADGH SAID

DUNGARVAN OAKS TRIAL STAKE

Winner: PLEASE ABBIE

 

Winner: NIMBY

R Up: WISEGUY AVA

 

R Up: KIND RUBY

 


Home DERBY BETTING FEB 2020OAKS BETTING FEB 2020SIRES 2019-2020WEEKLY RESULTS 2019 - FEB 2020FEB 2018 NATIONAL MEETING CLONMELIRISH CUP BETTING & RESULTS IN FULL 2019